Club van 100 aanwezig bij openingsweekend Berghem Sport

Berghem Sport opende het afgelopen weekend het nieuwe clubhuis. Van allerlei activiteiten stonden op de planning. Club van 100 Berghem Sport wou dat niet voorbij laten gaan en gaf zich op met 2 teams voor 'Levend tafelvoetbal'. Helaas ging dat niet door wegens te weinig aanmeldingen. Club van 100 was niet actief, maar toch 'passief' aanwezig bij de grootse feestavond en op de afsluitende zondag. Daar keek men naar wedstrijd Berghem Sport 1 tegen Helvoirt 1 en naar de Berghem Sport-tentoonstelling al waar de Club van 100 ook een plaatsje had.

 

 

 

 


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017