Club van 100 speelt mee met 'Levend tafelvoetbal'

 

In het weekend van 8,9 en 10 maart opent Berghem Sport het nieuwe clubhuis. Van allerlei activiteiten staan dan op de planning. Club van 100 Berghem Sport wil dat niet voorbij laten gaan en wil op zondag 10 maart meedoen met 'Levend tafelvoetbal'.

Het team bestaat uit 6 spelers en kan door iedereen gespeeld worden. Je houdt namelijk een stang vast en hoeft alleen maar schieten en proberen te scoren. Shirt of tenue wordt voor gezorgd.

Je kunt ook komen supporteren, vervolgens het eerste en de tentoonstelling bekijken en natuurlijk de 3e helft.

Wie wil er mee doen? Aanmelden voor woensdag 27 februari aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met 'Ik doe mee/kom supporteren/kom helemaal niet'.

Het programma ziet er als volgt uit:

- 12.30uur Verzamelen spelers 'Levend tafelvoetbal'
- 12.00uur Start 'Levend tafelvoetbal'
- 14.30uur Berghem Sport 1 - Helvoirt kijken?
- 14.00-17.00uur Tentoonstelling Berghem Sport bekijken?
- 16.15uur De '3e helft' met de loterij!

Kosten:
- Een minimale bijdrage, van oudsher wordt er 'gelapt'.

Tot 10 maart en sportieve groet,
Club van 100 Berghem Sport
Heino Gutte
Patrick vd Coolwijk
Harm van Rodijnen
Harold Mazen

Programma voor zondag 10 maart:
Op deze dag wordt er voor alle doelgroepen een competitie gespeeld in het onderdeel Levend Tafelvoetbal. Aanvang 12.00 uur, aanwezig om 11.30 uur. Daarnaast zijn er nog een tweetal demonstratie-wedstrijden door het team 35+ aanvang 11.30 uur en een door het team van de Old Stars om 12.30 uur. Tot slot staat om half drie ook nog op het programma de competitie-topper Berghem Sport 1 - Helvoirt 1. Het gehele feestprogramma wordt afgesloten met de Trekking van de Loterij met vele leuke prijzen!

 

 


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017