Geannuleerd van Club van 100 te gast bij Winnetou

De Club van 100 heeft helaas de 2e bijeenkomst, te gast bij schietvereniging Winnetou, moeten annuleren. Er waren heel veel afmeldingen en te weinig aanmeldingen. Deze bijeenkomst wordt verschoven naar het nieuwe seizoen.

Zondag 13 mei wordt de 2e bijeenkomst van de Club van 100 Berghem Sport georganiseerd. Deze keer staat een 'uitwedstrijd' op het programma, de Club van 100 is te gast bij schietvereniging Winnetou in zalencentrum De Merx.

Het programma ziet er als volgt uit:

- 12.00uur Verzamelen in cafe De Merx met een bakkie koffie.
- 12.30uur Start schieten in 'stadion' Winnetou.
- 14.00uur 'prijsuitreiking' en 'nazieveren/borrelen'.
- 15.30uur Naar de Koppelsteeg en 2e helft Berghem Sport 1 - Vitesse kijken?
- 16.15uur De '3e helft'!

Kosten:
- Een minimale bijdrage en van oudsher wordt er 'gelapt'.

Willen de leden van de Club van 100 z.s.m, voor 25 april, per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. laten weten of jij WEL of NIET komt?

Tot 13 mei en sportieve groet,
Club van 100 Berghem Sport


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017