Club van 100 vermaakte zich prima bij 'Hollandse middag' Berghem Sport!

Op zondag 14 april organiseerde de Supportersvereniging van Berghem Sport een 'Hollandse middag' met talloze bekende regionale artiesten. De Club van 100 Berghem Sport sloot zich daarbij aan. Het ontvangst was in het sponsorhome van Berghem Sport met een kopje koffie en een lekkere appelflap geschonken door Patrick v.d. Coolwijk Metselwerken. Dank hiervoor!!! Maarten Huibers opende de middag namens de commissie Club van 100 en gaf het woord vervolgens over aan Rini van Rodijnen van SBBS. Hij vertelde onder andere dat SBBS nieuwe plannen heeft in het sponsorhome.

Om half twee begon de wedstrijd Berghem Sport 1 tegen Schijndel. Dat leek de Club van 100 een mooi moment om buiten te gaan kijken naar het vlaggenschip van Berghem Sport. En ze deden het super en wonnen met 2-1. De leden van Club van 100, deze keer waren 25 leden aanwezig, verspreiden zich in de kantine of buiten op het terras. Daar vermaakte de club van 100 zich prima van de gezellige Nederlandstalige muziek.

Hier staan een paar foto's maar op www.mooiberghem.nl staan er nog meer foto's.

 

 

 

 

 


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017